FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

SERIE A

Gólová představení Vlahoviče, Ibrahimoviče a Bonucciho

Divácky zajímavé souboje nabídla v sobotu Serie A, Fiorentina hostila AC Milan, Lazio změřilo síly s Juventusem. Ve třech zápasech byli k vidění hned 4 dvougóloví střelci. Pálili Vlahovič, Ibrahimovič, Bonucci a Pašalič.

gettyimages

Lazio – Juventus

Ve formě hrající Lazio Řím přivítalo Starou dámu, jež svými výkony zatím zcela nepřesvědčuje. Vítězství by pro Juventus znamenalo dotažení se bodově na svého soupeře. Vyrovnanou a takticky svázanou bitvu rozhodl dvěma góly z pokutového puntíku sváteční střelec Bonucci. Lazio vyprodukovalo pouze jednu střelu na bránu a na tři body tak nemohlo pomýšlet. Výsledek zápasu 0:2.

Fiorentina – AC Milán

Gólovými hody nás pohostil atraktivní duel mezi Fiorentinou a AC. Divokou přestřelku strhla na svou stranu nakonec Fiorentina, vlastním gólem Venutiho v 96. minutě, v poměru 4:3. AC tak utržilo první letošní ligovou prohru. Po dvou brankách zaznamenal nestárnoucí švéd Ibrahimovič a vycházející hvězda fialek Vlahovič. Srbský útočník se tak dorovnal na nejlepšího střelce Immobileho.

Atalanta – Spezia

Další sedmigólová nadílka byla k vidění v Bergamu. Domácí Atalanta uštědřila nebohé Spezii bůra, přičemž dvakrát sama inkasovala. Výsledek zápasu 5:2. Dvěma góly a asistencí se v dresu domácích blýskl Pašalič. Spezia se touto prohrou pomalu dostává k sestupovým vodám, zatímco Atalanta nahání třetí Inter.

zdroje: legaseriea.it, livesport 

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *