FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

SERIE A

Díky Vlahovičovi dokázal Juventus otočit zápas se Salernitanou a získat tak cenné body.

V Římě fotbalisté Juventusu Turín zvítězili v italské lize na hřišti posledního celku Salernitany v 2:1. K vítězství přispěl gólem Dušan Vlahovič v nastavení, přičemž tým využil čtyřicetiminutovou přesilovku. Juventus, druhý tým tabulky po 19. kole, udržel dvoubodové manko na vedoucí Inter Milán.

AC Milán, městský rival Interu, si poradil s Empoli hladce 3:0. Serii A venku vyhrál po čtyřech zápasech a třech měsících, na Inter však ztrácí devět bodů. Trápící se Neapol prohrála 0:3 na stadionu FC Turín a v tabulce je až devátá. Úřadující mistři nevyhráli ve čtvrtém soutěžním utkání po sobě a nedali gól.

Salernitana se dostala do vedení v závěru první půle díky gólu Maggiore, ale byl vyloučen po druhé žluté kartě v 53. minutě. Za Juventus odpověděl dvacetiletý Angličan Iling-Junior. Obrat dokonal Vlahovič v první minutě nastavení.

Juventus navázal na čtvrteční pohárový triumf 6:1 nad Salernitanou v osmifinále Italského poháru a neprohrál 15. soutěžní duel za sebou.