FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

REPREZENTACE

V nominaci Slovenska chybí slávista Ivan Schranz!

V nominaci trenéra slovenské fotbalové reprezentace Štefana Tarkoviče na poslední dva kvalifikační zápasy o postup na MS 2022 chybí útočník Slavie Ivan Schranz.

Zdroj: Flickr

Důvodem jeho absence je víkendová tragická smrt otce. Osudnou se mu stala nešťastná nehoda při jízdě na kole. Fotbalista si prochází těžkými chvílemi a vynechá proto dva kvalifikační zápasy.

Hráč nefiguroval v kádru Slavie už v nedělním ligovém zápase proti Plzni. V té době se totiž dozvěděl zdrcující zprávu, že jeho otec tragicky zahynul.

Na souboje proti Slovinsku (11. listopadu v Trnavě) a na Maltě (14. listopadu ve Vallettě) trenér Štefan Tarkovič vybral 24-členný tým.

„V mužstvu je 21 hráčů do pole a tři brankáři. Juraj Kucka nebude k dispozici pro trest v prvním zápase. Po zraněních jsou zpět Holúbek, Mak i Dúbravka stejně jako Lobotka a Valjent, kteří byli v nominaci i na uplynulém srazu, ale nemohli do hry zasáhnout. Věřím, že na sraz přijdou všichni hráči zdraví a budou připraveni hrát,“ uvedl trenér Tarkovič.

O neúčasti slavistického útočníka se trenér také zmínil „S Ivanem jsem byl samozřejmě v kontaktu. Chtěl bych tímto i poprosit o respektování hráčova soukromí, víc se k tomu nebudu vyjadřovat.

Zdroj: futbalsfz.sk

Autor: Tomáš Ondrouch

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *