FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

Ronaldo
REPREZENTACE

Hlavní taháky čtvrtečního kvalifikačního večera

Fotbaloví fanoušci v České republice se budou zítra pravděpodobně většinou soustředit na přípravný zápas naší reprezentace s Kuvajtem. Pokud ale dáváte přednost emocím v soutěžních zápasech, nudit se rozhodně nemusíte. Na výběr budete mít hned několik opravdu zajímavých zápasů.

Ronaldo
Foto: Pixabay

Irsko-Portugalsko

Souboj houževnatých Irů s partou kolem Cristiana Ronalda je prvním tipem na zítřejší večer. Irové jsou již sice z reálného boje o účast na Mistrovství světa venku, Portugalce ale mohou potrápit. Ti se rozhodně budou muset snažit, neboť v současné chvíli zaostávají v tabulce za vedoucím Srbskem o bod. Mají ale zápas k dobru a pokud Irsko porazí, přímý postup budou mít ve svých rukách. Motivace je pro ně tedy jasná.

Řecko-Španělsko

Hodně emocí lze čekat i ve středomořském souboji Řeků se Španěly. Oba tyto týmy totiž v koukají totiž ve skupině B na záda vedoucímu Švédsku a mají rozhodně o co hrát. Španělsko potřebuje výhru, aby si udrželo šanci na přímý postup z prvního místa a odrazilo útok Řeků na druhé místo, které zatím patří právě Španělům. Řekové si zase mohou udržet šanci na postup z druhého místa pouze pokud Španělsko porazí. Čeká nás opravdové drama.

Slovensko-Slovinsko

I když ani jednomu z těchto dvou týmu již nejde o postup, neboť je jisté, že na Mistrovství světa nepostoupí, nemusí to znamenat, že nás čeká nudný zápas. Jak Pavel Hapal, tak jeho protějšek Kek Matjaz, se již nyní začnou dívat do budoucnosti a budovat tým pro další kvalifikační cyklus. Není tak vyloučené, že i díky tomu uvidíme zajímavý, ofenzivní a pro diváka zajímavý fotbal.

Zdroj: Livesport

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *