FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

West Ham
PREMIER LEAGUE

West Ham vs Wolves – preview a tipy na sázení

Nedělní dohrávka 27. kola Premier League přinese po odloženém duelu Chelsea – Leicester City pouze zápas mezi domácími Kladiváři a Wolverhamptonem Wanderers. S pravidelnou účastí českých talismanů v základní sestavě je to tak pro tuzemské fanoušky jistě zajímavý střet.

West Ham
Zdroj: Pixabay

Cíl obsazení první čtyřky ligy a následná účast v Lize mistrů, to byl na začátku sezony jasně vytyčený cíl svěřenců Davida Moyese. V současné situaci se ovšem začíná vzdalovat. West Ham se nachází na 6. pozici s 2bodovou ztrátou na londýnský Arsenal. Ten má ovšem naneštěstí pro Kladiváře další 2 utkání k dobru.

Z posledních 6 utkání je to zatím připsání pouhých 2 vítězství, což je vzhledem k formě předních celků Premier League opravdu málo. Body navíc domácí ztrácí v neočekávaných střetech a následné vítězné výsledky s elitou tak přijdou vniveč. Fotbal v Anglii ovšem i nadále zůstává nevyzpytatelný.

West Hamu dosti výrazně na záda dýchá jejich nastávají soupeř, Wolves. Hosté ztrácí na Součkovo mužstvo pouhé 2 body se zápasem k dobru na jejich straně. S ohledem na pomalu se blížící konec sezony se tak jedná o mimořádně důležitý zápas pro oba celky.

Vlci si rozhodně cíle v podobě příček zajištujících účast v evropské elitě nestanovili. S nastávající herní formou a ztrátou předních celků by se ovšem i do těchto sfér mohli podívat, šance ovšem příliš vysoká není. Ve vzájemném střetu s Kladiváři ale výsledky hovoří jasně v jejich prospěch.

Posledních 7 ligových duelů a hned 5 výher. Dvakrát podlehli Vlci pouze Arsenalu, se kterým se díky losu setkali v obou střetnutích během pouhých 14 dnů. Roli papírového favorita bude i přesto zastávat mužstvo trenéra Moyese.

V letošní sezoně se v zápasech West Hamu nenudíme, o čemž hovoří i statistika průměrných gólů na zápas. Hammers jich mají zhruba 3.04. Na druhé straně Vlci disponují průměrem 1,76 branek za utkání a v 12 z 25 zápasů padly více jak 2 gólové trefy.

Náš tip: Počet branek – více než 1.5 v kurzu 1.43 u Fortuny.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *