FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

FORTUNA LIGA

Viktoria Plzeň vs Pardubice – preview a tipy na sázení

Jedním z největších lákadel na sobotní 23. kolo FORTUNA:LIGY je duel mezi domácí Plzní a hosty z Pardubic. Viktoria je v letošní sezoně po delší pauze v pozici přímého boje o zisk ligového titulu a své ambice chtějí rozhodně naplnit i v dnešním duelu.

Zdroj: wikimedia

Svěřenci Michala Bílka letos zažívají v domácí soutěži snovou sezonu. Po několika letech suverénní dominance pražské Slavie je v pranici o ligový titul hned několik klubů a plzeňská Viktorka je jedním z nich.

Momentálně domácí okupují 2. místo tabulky se shodným bodovým ziskem jako Sešívaní. Dobré herní rozpoložení se projevuje především v posledních duelech. Kromě 1 domácí porážky s Mladou Boleslaví (přátelský zápas) si Plzeň připisuje jedno vítězství za druhým.

Z posledních 8 ligových utkání je z toho tak zisk hned 20 bodů, tedy 2 remízy a 6 plných bodových zisků. Na druhé straně hostí v roli nováčka v nejvyšší soutěži zažívají krušné časy. Současně se totiž tým z Pardubic nachází až na 15., tedy předposledním místě soutěže.

Hosté jsou tak ponořeni hluboko ve vodách znamenajících boje o udržení. Vzájemné duely s Plzní se ale pro svěřence kouče Krejčího nevybarvují zase tak zle. Ze tří duelů 2 porážky, ale také vítězství v prostředí pražského Ďolíčku z 16. 5. 2021.

V utkáních na Doosan Aréně padá průměrně 3,7 karet na zápas a z toho 1.9 karetních trestů pro Plzeň. Průměrný počet karet hostí se tuto sezonu pohybuje zatím kolem cifry 2. V posledních 3 vzájemných kláních bylo k vidění 1-2-0 karet.

Sudím dnešního zápasu bude Josef Krejsa. Arbitr letos disponuje průměrně 5 kartami v utkání, ovšem odpískáno toho příliš nemá. V roli hlavního rozhodčího byl zatím pouze 5krát.

Náš tip: Počet žlutých karet (karty pro trenéry a členy realizačních týmu se nezapočítávají) – méně než 4.5 v kurzu 2.02 u Fortuny.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *