FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

FC Vysočina Jihlava
NÁRODNÍ LIGA

FC Vysočina Jihlava vs. FC Sellier & Bellot Vlašim: Preview a tipy na sázení

Páteční předehrávku Fotbalové národní ligy rozehrají Jihlava a Vlašim. Uvidíme v dnešním zápase další gólovou nadílku?

FC Vysočina Jihlava
Zdroj: Flickr

Jihlava v dnešním zápase určitě nebude chtít navázat na výsledek z minulého kola, jelikož si dovezla z Brna výprask 0:4. Slávistická farma Vlašim přejela doma brněnskou Líšeň 4:1 a tým je na čtvrtém místě Fotbalové národní ligy.

Jihlavští hráči ještě na stadionu v Jiráskově ulici neprohráli a svoji domácí neporazitelnost budou chtít určitě proti Vlašimi prodloužit.  

„Očekáváme podobný styl, co hraje Slavia, to znamená kombinační styl hry, ale my se musíme hlavně připravit sami na sebe. Ať odevzdáme takový výkon, jaký si představujeme a tento zápas úspěšně zvládneme a měli po zápase tři body,“ řekl asistent trenéra Tomáš Josl pro klubový web.

,,Nečeká nás určitě nic lehkého. Jihlava začala sezónu výborně, je to fotbalové mužstvo. Pravda je, že sice dostala v Brně čtyři branky, ale tam to nebude mít lehké nikdo. My určitě do Jihlavy jedeme hrát fotbal a chceme získat tři body,“ řekl před utkáním Martin Hyský.

Fotbalisté z Vysočiny neprohráli ani jedno z dvanácti vzájemných utkání ve druhé lize a Vlašim již v této sezóně venku prohrála s Táborskem.

Tip na sázení | Výhra domácích v kurzu 2,44 u Tipsportu

Zdroj: FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Vysočina Jihlava

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *