FORTUNA LIGA

Liberec se začíná probouzet!

Slovan Liberec nezačal letošní sezónu příliš dobře, ale severočeský tým začíná chytat opět dech.

zdroj: Flickr

V dnešním zápase zamířili hráči do Teplic a chtěli navázat na výhru z minulého kola. Doma si totiž borci z Liberce poradili s Sigmou a vyhráli 2:0.

Jak moc chtěli dnešní zápas liberečtí hráči vyhrát ukázal hned úvod zápasu, protože již v 2. minutě se prosadil záložník Jan Matoušek.

Domácí nechtěli dát svoji kůži zadarmo a podařilo se jim v prvním poločase vstřelit branku. Po standartní situaci se dostal k odraženému míči Ondřej Mazuch a brankářovi nedal šanci.

Druhý poločas přinesl zajímavé okamžiky především na jeho samotném závěru. V 85. minutě viděl domácí Jan Knapík červenou kartu po tvrdém zákroku.

Liberec vycítil svoji šanci a ve třetí minutě nastavení se střelou z voleje trefil útočník Imad Rondić a touto trefou zajistil Slovanu důležité tři body.

Zdroj: Livesport

Autor: Tomáš Ondrouch