FOTBALOVÝ MAGAZÍN

Vše co chcete vědět o fotbalu.

FC Slovácko
FORTUNA LIGA

Premiérový ligový gól a rovnou přestup do Slavie?

Nadějný útočník Filip Vecheta se poprvé prosadil na ligové scéně, když v 90. minutě v zápase se Slavií dokázal zužitkovat přihrávku od Kalabiška a nekompromisní střelou překonat Mandouse.

Zdroj: Flickr

Osmnáctiletý Vecheta je považován za jednoho z velkých talentů českého fotbalu. Za prvoligové FC Slovácko dokázal nastoupit již v sezóně 2018/2019. Od té doby stihl nastoupit do 6 ligových zápasů a vstřelit jeden gól. S gólu byl nadšený, což potvrdil i v rozhovoru jen ho mrzelo, že jeho premiérový gól nepřispěl k bodům. „Jsem šťastný, je to splněný sen tady dát gól. Velká radost. Jen jsem to nevnímal tolik, když jsme prohrávali,“

Svůj premiérový gól si nechal až pro možného budoucího zaměstnavatele. Filipovi totiž končí po sezóně smlouva a šušká se, že by pražský tým měl o talentovaného útočníka zájem. Trenér Slovácka Martin Svědík v rozhovoru potvrdil, že klub s Vechetou jedná o nové smlouvě. Zatím ale není nic v dohledu a proto se musí na Moravě o svůj klenot bát. O to víc když zájemce je Slavie Praha, která v poslední době válcuje ligu.

Filip se bude muset rozhodnout, jaký krok v kariéře pro něho bude lepší. Pravděpodobně nejlepší možností by bylo setrvání ve Slovácku byť třeba jen na hostování.

LEAVE A RESPONSE

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *